چاپ ساک دستی

چاپ ساک دستی گلاسه ، کاغذی ، مقوایی و کرافت در ابعاد مختلف :

چاپ ساک دستی گلاسه کاغذی یکی از بهترین های تبلیغات محیطی می باشد که چنانچه با دقت و زیبایی طراحی و چاپ گردد مخاطب بیشتری را مجذوب و در ذهن و خاطر افراد بیشتری می ماند همچنین چنانچه در چاپ ساک دستی و ساخت آن دقت لازم انجام شود و از چسب مناسب و استاندارد ساک دستی استفاده شود ساک دستی از  استحکام کافی برخوردار خواهد شد و  ماندگاری بیشتری خواهد داشت و مدت زمان بیشتری از آن استفاده خواهد شد.

قدم زدن خانمها با ساک دستی هایی که از فروشگاه های دیگر همراه دارند در فروشگاههای دیگر ایجاد حس بسیار خوب و اعتماد به نفس در آنها می کند و این حس در واقع مانند حس خرامیدن طلاووس است اما مانع از خرید آنها نمی شود . در واقع ساک دستی در دست آنها صفحه نمایش افتخار و قدرت خرید آنهاست .

چاپ ساک دستی :

ساک دستی خود به تنهایی کاری انجام نمی دهد . در واقع ساک دستی سمبل ذوق ، برتری و پیگر بودن است . ساک دستی حس زنبوری را ایجاد می کند که عسل را از کندویی به کندوی دیگر می برد.

ساک دستی یادگار و یادبود این است که شما کجا بوده و درخشیده اید.

بار رشد خریدهای آن لاین و گرایش آوردن و تحویل دادن خرید ها آیا ساک دستی فراموش می شود ؟ در این زمان تحویل خرید در ساک دستی در واقع نوعی قدردانی و تشکر فروشنده از مشتری است .

چاپ ساک دستی  بر  روی کاغذ سایز ۵۰ * ۷۰ سانتیمتر ،۶۰ * ۴۵ سانتیمتر ، ۳۰ * ۶۰ سانتیمتر ،  ۳۳ * ۷۰  سانتیمتر بصورت یک تکه و یا دو تکه طراحی و چاپ می شود . منظور از یک تکه و دو تکه در چاپ ساک دستی ، ساخت ساک دستی می باشد که اگر ساخت ساک دستی با یک برگ کاغذ ساخته شود به آن یک تک و اگر برای ساخت ساک دستی از دو برگ کاغذ استفاده شود به آن دوتکه می گویند.

کاغذ متداول برای چاپ ساک دستی کاغذگلاسه ۱۷۰ گرمی می باشد شما می توانید بر اساس نوع گرماژ کاغذ نوع پوشش روی کاغذ گلاسه ( سلفون مات ،سلفون براق ، یووی ، یو وی موضعی ، اکریلی ، امباس ، طلاکوب و….) استعلام خود را اعلام نمایید ذکر شماره تلفن ، مسوول پاسخگو ، نام شرکت الزامی می باشد .

چنانچه طرح خاصی برای چاپ ساک دستی مد نظر شماست می توانید از طریق لینک تلگرام زیر می توانید برای ما طرح و یا عکس را ارسال نمایید .

تلگرام به سالوک