ساک دستی تبلیغاتی

ساک دستی تبلیغاتی طراحی

ساک دستی تبلیغاتی هنر از دست رفته بازاریابی :

ساک دستی تبلیغاتی در سال ۱۹۱۲ توسط والتر اچ دبانر برای کمک به فروش بیشتر کالاها برای فروشگاهها جهت حمل محدود کالاها بوجود آمد و در آن زمان به قیمت ۵ سنت همراه با کالا فروخته می شد که از خیلی از رسانه های تبلیغاتی امروز با ارزشتر بود.

 

ساک دستی تبلیغاتی هنر

 

بعد از آن در سال ۱۹۷۰ میلادی بازاریابان به قدرت چاپ لوگوی اختصاصی روی ساک دستی تبلیغاتی با کیفیت بالا دست یافتند و این سر آغاز شروع تبلیغات در مراکز خرید سرپوشیده برای فروشگاهها با کمک ساک دستی تبلیغاتی شد .

ساک دستی تبلیغاتی۱

در آن زمان مشتریان و خریداران فروشگاهها با افتخار ساک دستی تبلیغاتی هر فروشگاه را در دست می گرفتند و به راحتی از مکانی به مکان دیگر می رفتند.

در سالهای ۱۹۸۰ ، ۱۹۹۰ و تا اوایل سال ۲۰۰۰ میلادی ساک دستی نماد شکوه ، برتری و کلاس بالا بود.

در فروشگاههای کوچک مشتریان باید مبلغی برای ساک دستی پرداخت می کردند اما در فروشگاههای بزرگ این چنین نبود و ساک دستی تبلیغاتی بصورت رایگان به مشتری داده می شد هر چند خرید زیادی انجام نداده بودند.

ساک دستی تبلیغاتی چاپ

در برخی از خرده فروشیها نخبگان فروش ساک دستی تبلیغاتی با کیفیت خیلی بالای چاپ و ترکیبی از دستگیره های زیبا (نخ) و مقاوم را ارائه دادند که وزن بالاتری از کالا ( لباس) را تحمل می کرد و همین امر نقش به سزایی در فروش بالاتر داشت اما باز هم در ازاء ساک دستی تبلیغاتی مبلغی بین ۱ تا ۵ دلار دریافت می کردند که سود زیادی هم نداشت و مشتریان را کمی ناراضی می کرد اکثر آنها تمایلی نداشتند که تبلیغات فروشگاهها را بخرند .

سالها طول کشید که نظرها در رابطه با ساک دستی عوض شود ( تا اویل سال ۲۰۰۰ میلادی)، در سال ۲۰۱۰ میلادی تمایل به ساک دستی تبلیغاتی حافظ محیط زیست جلب شد و با اسقبال عموم مواجه شد .

ساک دستی تبلیغاتی حرفه ای

 

در حال حاضر کسب و کارهای کوچک برای استفاده از ساک دستی تبلیغاتی چه می توانند انجام دهند ؟

خیلی از خرده فروشیها در آمریکا از این ایده حافظ محیط زیست بودن ساک دستی استفاده تبلیغاتی کردند و در ازاء تحویل هر ساک دستی کهنه آنرا با نو معاوضه می کنند و یا درصد تخفیفی روی کالا برای مصرف کننده در نظر میگیرند .

با این کار هم در ذهن مصرف کننده به عنوان فروشگاه حافظ محیط زیست می مانند و همین اینکه مشتریان دوباره برای خرید مجدد به آن فروشگاه می روند ، در ضمن اینکه از ساک دستی به عنوان تبلیغات محیطی هم استفاده شده یعنی تبلیغات با کمتر هزینه و بالاترین بازدهی.