ساک دستی فهرستی

ساک دستی فهرستی

ساک دستی فهرستی چیست ؟

این نوع ساک دستی تبلیغاتی که به آن shopping bag menu نیز می گویند نوعی ساک دستی تبلیغاتی است که بیشتر کابرد آن در رستورانها و کافی شاپ ها می باشد.

ساک دستی فهرستی طراحی

رستوران ها و کافی شاپ ها معمولا منو یا فهرست خود را روی ساک دستی فهرستی چاپ می کنند و بدین ترتیب مشتری از نوع سرویسی که ارائه می شود با خبر می گردد و به راحتی می تواند سفارش خود از روی ساک دستی فهرستی سفارش دهد.

ساک دستی فهرستی طراحی چاپ

برتری که ساک دستی فهرستی نسبت به منو یا تراکت دارد ماندگاری بیشتر آن نسبت به منو یا تراکت است معمولا در حال حاضر کسی دیگر حاضر نمی شود که مقدار زیادی اوراق تبلیغاتی را انبار کند که شاید روزی بخواهد از آن استفاده کند اما ساک دستی فهرستی بدلیل اینکه کاربردی بیشتر از یک تراکت یا لیست منو دارد در پیش مشتری می ماند و از روی آن می تواند سفارش هم بدهد .

ساک دستی فهرستی چاپ

در حال حاضر با گسترش روز افزون فست فود ها ( fast food ) و کافی شاپ های گوناگون دیگر مجال به خاطر سپاری برند خاصی به ذهن کاری بس دشوار است و برندسازی هم کاری پر هزینه و طاقت فرسات درحال حاضر می توان بجای چاپ فقط لوگو روی ساک دستی تبلیغاتی از ساک دستی فهرستی استفاده کرد که هم لوگو و مشخصات کافی شاپ یا رستوران روی آن چاپ شود و هم لیست منو و خدمات روی ساک دستی باشد .

از ساک دستی فهرستی مشاغل دیگر هم به نوبه خود و شرایط و خدمات خود می توانند استفاده و بر اساس نیاز خود آن را طراحی و چاپ کنند .

ساک دستی فهرستی چاپ ساخت

ساک دستی فهرستی چون در حال حاضر بیشتر برای مصارف خوراکی چاپ می شود بهتر است از کاغذ کرافت که قابل بازیافت است استفاده شود که در ذهن مصرف کننده اطمینان خاطر ایجاد نمایید هم از لحاظ بهداشتی بودن و هم حفظ محیط زیست .

کاغذ کرافت مورد استفاده در ساک دستی فهرستی بهتر است از نوع مرغوب موجود در بازار باشد پیشنهاد ما به شما کاغذ کرافت روسی که هم کیفیت مناسب چاپ را می دهد و هم از لحاظ کیفی بالاتر از کاغذهای کرافت بازیافتی ارزان قیمت و غیر بهداشتی موجود در بازار است .