چاپ-جعبه

هارد باکس :

هارد باکس یا جعبه سخت یکی از نفیس ترین نوع بسته بندیهایی که در صنعت چاپ تولید و عرضه می گردد . استفاده هارد باکس برای صنایع عطر و ادکلن ، طلا و جواهر ، شکلات سازی ، صنایع اتومبیل و لوازم یدکی اتومبیل و هر محصولی که بخواهد بسته بندی فوق العاده نفیس و محکم و مقاوم داشت باشد مورد استفاده قرار می گیرد.

در چاپ هارد باکس از یک روکش با کاغذ گلاسه و پوشش سلفون استفاده می گردد که بر روی مقوای کرجی و مشابه آن لمینیت می گردد .

چاپ هارد باکس می تواند از هر تعداد رنگی که مشتری بخواهد استفاده شود درست  مانند چاپ یک کاتالوگ و بروشور روی آن می شود یک عکس حرفه ای یک طرح تصویر سازی شده استفاده شود .

روی روکش سلفون هم می شود طلاکوب نقره کوب قرمز کوب و هر نوع نواری که در بازار موجود باشد را ضرب نمود و همچنین از انواع یووی های براق کننده و اکلیلی هم می شود استفاده کرد.

برای چاپ و تولید یک هارد باکس یا جعبه سخت حداقل نیاز به ساخت ۴ قالب برای دایکات کاغذ و مقوای مصرفی می باشد بنابراین تولید این جعبه زیر تیراژ ۵۰۰ عدد در سایزهای متوسط مقرون به صرفه نیست می باشد و ما در مجتمع چاپ سالوک حداقل تیراژمان ۵۰۰ عدد برای سایز های متوسط و برای سایزهای کوچک مانند جعبه انگشتر حداقل تیراژ ۵۰۰۰ عدد می باشد.

نحوه تولید و چاپ هارد باکس در مجتمع چاپ سالوک به این رویه می باشد که پس از تایید پیش فاکتور و پرداخت پیش پرداخت کلیه مراحل پیش تولید آغاز می گردد از طراحی قالب تا آماده سازی فرم چاپی و پس از طی این مراحل با قالب اصلی که قرار است جعبه با آن دایکات شود یه نمونه آماده به تایید شما مشتریان گرامی رسیده و سپس مابقی مراحل چاپ ادامه پیدا میکند .

خدمات دیگر مجتمع چاپ سالوک ™  انواع ورق کارتن سازی | کارتن سازی فوری | کارتن سازی ایران | چاپ سالوک™

در مورد چاپ روکش روی هارد باکس هم پس چاپ نمونه در صورت نیاز به تایید شما مشتریان گرامی رسیده و بعد بقیه مراحل چاپ طی می شود .

چاپ هارد باکس نیاز به تخصص و مهارت بالا و لازم در زمینه چاپ و ساخت جعبه دارد بنابراین برای تولید جعبه های هارد باکس تمام مراحل از صفر تا صد چاپ توسط مجموعه سالوک انجام می شود و از پذیرش فرمهای چاپی آماده و ساخت اجرتی معذوریم.

چگونگی استعلام قیمت شما جهت چاپ هارد باکس به اینگونه می باشد که طول ، عرض و ارتفاع جعبه را برای ما ارسال و تیراژ را اعلام می نمایید و کارشناسان ما در اسرع وقت به شما ئاسخگو خواهند بود .

برای چاپ هارد باکس هایی که شامل طلاکوب و … می شوند حتما باید طول و عرض سطحی که میخواهید طلاکوب کنید را اعلام نمایید.

چرا ما را انتخاب می کنید ؟

ضمانت و گارانتی صد در صد رنگ چاپ ، تولید روزانه ۵۰۰۰ عدد هارد باکس با ماشین آلات تمام اتوماتیک ، تحویل به موقع 

بسته بندی تخخص ماست !

امتیاز این مطلب
4.9

پاسخی را بگذارید

تماس فوری و استعلام قیمت