چاپ ساک دستی عطر

چاپ ساک دستی عطر طراحی

چاپ ساک دستی عطر:

در چاپ ساک دستی برای عطر و محصولات آرایشی همیشه بصورت یک قانون از پیش تعیین شده چند برند معروف را طراحی و مانند نمونه های خارجی چاپ می شود .

در واقع بدون هیچ فکری هزینه های پرداخت می شود و برای یک برند معروف تبلیغ رایگان از طرف فروشندگان این محصولات انجام شود .

در چاپ ساک دستی عطر و محصولات آرایشی بهتر است هر فروشنده ، فروشگاه خود را تبلیغ کند که مصرف کننده مجدد با دیدن مجدد ساک دستی آن فروشگاه در ذهنش بماند و مجدد خرید کند.

چاپ ساک دستی عطر روی کاغذ گلاسه 170 گرم 200 گرم و 250 گرم بسته به میزان تحمل وزن آن کاغذ انتخاب می شود و پس از آن روکش سلفون مات یا براق روی آن کشیده می شود.

معمولا در چاپ ساک دستی عطر لوگو و آدرس بصورت طلا کوب و نقره کوب در ساک دستی نقش می بندد.

پس از طلا کوب و نقره وارد مرحله قالب زنی و لتر پرس می شود چنانچه گرماژ ساک دستی بالا باشد وارد این مرحله می شود برای گرماژهای 170 گرم به پایین نیاز به قالب نیست.

ابعاد گسترده کاغذ 30 *60 و 33*70 سانتیمتر است و سایز ساخته شده ساک دستی 22*22 در عطف 12 می باشد .

در طراحی و چاپ ساک دستی عطر می توان از طرحهای شاد و با طراوت استفاده کرد که در مصرف کننده ایجاد حس خوشایند و طراوت و حس خرید خوب را بوجود آورد.

همچنین یک طرح زیبا و چاپ تمیز سبب استفاده چندین باره از ساک دستی را به مصرف کننده می دهد و هر بار استفاده از آن سبب ایجاده روحیه خوب و فرح بخش در مصرف کننده می شود و او را ترغیب به خرید دوباره از شما می کنند.

هیچ وقت تبلیغات به این شکل را دست کم نگیرید خیلی از برندهای بزرگ دنیا با همین تغییرات کوچک در تبلیغات خود بازار بزرگی از فروش را ار آن خود کرده اند و بسیار از خریداران آنها دلیل خرید مجدد از آن برندها را فراموش کرده اند در حالی که همین محصولات را شاید برندهای دیگر هم ارائه دهند.