چاپ ساک دستی

چاپ ساک دستی گلاسه ، کاغذی ، مقوایی و کرافت در ابعاد مختلف :

چاپ ساک دستی گلاسه کاغذی یکی از بهترین های تبلیغات محیطی می باشد که چنانچه با دقت و زیبایی طراحی و چاپ گردد مخاطب بیشتری را مجذوب و در ذهن و خاطر افراد بیشتری می ماند همچنین چنانچه در چاپ ساک دستی و ساخت آن دقت لازم انجام شود و از چسب مناسب و استاندارد ساک دستی استفاده شود.

ساک دستی از  استحکام کافی برخوردار خواهد شد و  ماندگاری بیشتری خواهد داشت و مدت زمان بیشتری از آن استفاده خواهد شد.

قدم زدن خانمها با ساک دستی هایی که از فروشگاه های دیگر همراه دارند در فروشگاههای دیگر ایجاد حس بسیار خوب و اعتماد به نفس در آنها می کند.

این حس در واقع مانند حس خرامیدن طلاووس است اما مانع از خرید آنها نمی شود . در واقع ساک دستی در دست آنها صفحه نمایش افتخار و قدرت خرید آنهاست .

چاپ ساک دستی :

ساک دستی خود به تنهایی کاری انجام نمی دهد . در واقع ساک دستی سمبل ذوق ، برتری و پیگر بودن است . ساک دستی حس زنبوری را ایجاد می کند که عسل را از کندویی به کندوی دیگر می برد.

ساک دستی یادگار و یادبود این است که شما کجا بوده و درخشیده اید.

بار رشد خریدهای آن لاین و گرایش آوردن و تحویل دادن خرید ها آیا ساک دستی فراموش می شود ؟ در این زمان تحویل خرید در ساک دستی در واقع نوعی قدردانی و تشکر فروشنده از مشتری است .

چاپ ساک دستی  بر  روی کاغذ سایز ۵۰ در۷۰ سانتیمتر ،۶۰ در ۴۵ سانتیمتر ، ۳۰ در۶۰ سانتیمتر ،  ۳۳ در۷۰  سانتیمتر بصورت یک تکه و یا دو تکه طراحی و چاپ می شود .

منظور از یک تکه و دو تکه در چاپ ساک دستی ، ساخت ساک دستی می باشد که اگر ساخت ساک دستی با یک برگ کاغذ ساخته شود به آن یک تک و اگر برای ساخت ساک دستی از دو برگ کاغذ استفاده شود به آن دوتکه می گویند.

کاغذ متداول برای چاپ ساک دستی کاغذگلاسه ۱۷۰ گرمی می باشد .

شما می توانید بر اساس نوع گرماژ کاغذ نوع پوشش روی کاغذ گلاسه ( سلفون مات ،سلفون براق ، یووی ، یو وی موضعی ، اکریلی ، امباس ، طلاکوب و….) استعلام خود را اعلام نمایید ذکر شماره تلفن ، مسوول پاسخگو ، نام شرکت الزامی می باشد .

چنانچه طرح خاصی برای چاپ ساک دستی مد نظر شماست می توانید از طریق لینک تلگرام زیر می توانید برای ما طرح و یا عکس را ارسال نمایید .

تلگرام به سالوک

مشتریان ما