چاپ ساک دستی

چاپ ساک دستی

چاپ ساک دستی گلاسه |چاپ ساک دستی کاغذی |چاپ ساک دستی مقوایی |چاپ ساک دستی کرافت در ابعاد مختلف :

چاپ ساک دستی گلاسه کاغذی یکی از بهترین های تبلیغات محیطی می باشد که چنانچه با دقت و زیبایی طراحی و چاپ گردد مخاطب بیشتری را مجذوب و در ذهن و خاطر افراد بیشتری می ماند همچنین چنانچه در چاپ ساک دستی و ساخت آن دقت لازم انجام شود و از چسب مناسب و استاندارد ساک دستی استفاده شود.
ساک دستی از  استحکام کافی برخوردار خواهد شد و  ماندگاری بیشتری خواهد داشت و مدت زمان بیشتری از آن استفاده خواهد شد.
قدم زدن خانمها با ساک دستی هایی که از فروشگاه های دیگر همراه دارند در فروشگاههای دیگر ایجاد حس بسیار خوب و اعتماد به نفس در آنها می کند.
این حس در واقع مانند حس خرامیدن طلاووس است اما مانع از خرید آنها نمی شود . در واقع ساک دستی در دست آنها صفحه نمایش افتخار و قدرت خرید آنهاست .

چاپ ساک دستی :

ساک دستی خود به تنهایی کاری انجام نمی دهد . در واقع ساک دستی سمبل ذوق ، برتری و پیگر بودن است . ساک دستی حس زنبوری را ایجاد می کند که عسل را از کندویی به کندوی دیگر می برد.
ساک دستی یادگار و یادبود این است که شما کجا بوده و درخشیده اید.
بار رشد خریدهای آن لاین و گرایش آوردن و تحویل دادن خرید ها آیا ساک دستی فراموش می شود ؟ در این زمان تحویل خرید در ساک دستی در واقع نوعی قدردانی و تشکر فروشنده از مشتری است .
چاپ ساک دستی  بر  روی کاغذ سایز ۵۰ در۷۰ سانتیمتر ،۶۰ در ۴۵ سانتیمتر ، ۳۰ در۶۰ سانتیمتر ،  ۳۳ در۷۰  سانتیمتر بصورت یک تکه و یا دو تکه طراحی و چاپ می شود .

منظور از یک تکه و دو تکه در چاپ ساک دستی ، ساخت ساک دستی می باشد که اگر ساخت ساک دستی با یک برگ کاغذ ساخته شود به آن یک تک و اگر برای ساخت ساک دستی از دو برگ کاغذ استفاده شود به آن دوتکه می گویند.

کاغذ متداول برای چاپ ساک دستی کاغذگلاسه ۱۷۰ گرمی می باشد .

شما می توانید بر اساس نوع گرماژ کاغذ نوع پوشش روی کاغذ گلاسه ( سلفون مات ،سلفون براق ، یووی ، یو وی موضعی ، اکریلی ، امباس ، طلاکوب و….) استعلام خود را اعلام نمایید ذکر شماره تلفن ، مسوول پاسخگو ، نام شرکت الزامی می باشد .

چنانچه طرح خاصی برای چاپ ساک دستی مد نظر شماست می توانید از طریق لینک تلگرام زیر می توانید برای ما طرح و یا عکس را ارسال نمایید .

تلگرام به سالوک

تماس فوری جهت گرفتن استعلام قیمت ۰۹۳۷۲۶۱۰۴۰۷

مراحل کار برای ساخت ساک دستی های کاغذی برای مشتریان چگونه است؟

در ابتدا براساس سلیقه و خواسته مشتری ،گراماژ کار و نوع محصول تعیین می شود. سپس طراحی ساک دستی مدنظر شروع می شود و پس از تایید مشتری مرحله زینک گرفتن و چاپ با دستگاهای افست انجام میشود.
پس از آن مرحله سلفون کشی انجام می شود. سلفون کشی مرحله ای است که روی کاغذی یا مقوایی که چاپ شده لایه ی نازکی کشیده می شود که استحکام کار و زیبایی ساک دستی کاغذی را بیشتر میکند. سلفون ها به دو صورت مات یا براق بسته به سلیقه مشتری انجام میشود.
پس از مرحله سلفون کشی بسته به سلیقه مشتری از یووی های برچسته یا طلاکوب هم میتوان استفاده کرد که زیبایی کار رو چند برابر میکنند..
مرحله نهایی عملیات مربوط به تیغ زنی (دایکات و لترپرس ) و ساخت پاکت می باشد.

طراحی ، چاپ ساک دستی کاغذی

طراحی و چاپ افست ساک خرید کاغذی اجازه می دهد تا صاحبان برندها به سرعت و به راحتی بتوانند ظاهر سایز و طراحی ساک تبلیغاتی را متناسب با محصول، فصل و فروش ویژه خود را بدون محدودیت تغییر دهند. ویژگی های طراحی ، چاپ حرفه ای از دید مجموعه چاپ سالوک
طراحی ساک دستی

طراحی ساک دستی و نقش آن :

از زمانی که بسته بندی محصولات ، نقشی فراتر از محافظت از محتوای دورن خود پیدا کرد ، و تبدیل به ابزاری قدرتمند تبلیغاتی برای برند خود شد ، طراحی و چاپ ساک های دستی تبلیغاتی به عنوان نوعی از بسته بندی که با صرف توان و هزینه ی بسیار کم به خوبی نقش تبلیغاتی خود را ایفا می کرد بسیار مورد توجه قرار گرفت.

مدیریت رنگ برند

اگر یک رنگ در تمامی اجزایی که به همراه یک محصول به مشتری ارائه می شود (محصول/بسته بندی/کیف قبل حمل یا همان ساک های دستی) ثابت باشد ، مصرف کننده آن را بین محصولات دیگر سریعتر تشخیص می دهد. طراحی و ساخت ساک های دستی به عنوان وسیله ای کاربردی برای مصرف کننده در حمل محصول خریداری شده ، در واقع آخرین پوسته ای است که می تواند بر روی محصول باشد و اولین چیزی که توسط مخاطب دیده می شود ، از این این جهت اگر نقش تبلیغاتی آن را بیشتر از بسته بندی ندانیم قطعا کمتر از آن هم نیست! در نتیجه رنگ و ترکیب مناسب آن بر روی ساک های دستی بسیار پر اهمیت است.

جنس و کیفیت

در ساک های دستی ، جنس و کیفیت گذشته از تعیین میزان مقاومت و کاربری بهتر ، بیان گر مسائله ی دیگری همچون خاصیت و ویژگی بارز یک برند نیز می باشد ، به طور مثال وقتی یک فروشگاه لباس های سنتی از کاغذ کرافت برای ساختن ساک های دستی خود استفاده می کند در کنار توجه به مقاومت و کیفیت ، به نقش بصری و بافت این نوع کاغذ و انطباق آن با سبک کار خود نیز توجه کرده است.

چاپ ساک تبلیغاتی

چاپ افست با کیفیت از رنگ های ساختگی بصورت افست بدون محدودیت رنگ و محدودیت در اجرا ، خدمات روکش شامل : انواع سلفون و مخملی خدمات تکمیلی شامل : لوگو برجسته ، طلاکوب ، برش و قالب خاص با تنوع بالا و بند های متنوع در زیبایی یک ساک خرید (شاپینگ بگ) تاثیر گذار می باشد .

چرا چاپ ساک دستی با چاپ سالوک

چاپ سالوک با تجربه بیش از 15 سال تولید کننده انواع ساک دستی کاغذی با انواع متریال و تعداد رنگ و سایزهای متنوع آماده ارائه به مشتریان می باشد. چاپ سالوک در زمینه ارائه خدمات و تهیه ساکهای دستی کاغذی دارای حسن شهرت بوده و خدمات متنوعی در زمینه چاپ این نوع ساکها ارائه نموده است.
  • چاپ ساک دستی بصورت اختصاصی
  • توان تولید بالا (کارگاه اختصاصی)
  • قیمت رقابتی
  • طراحی متنوع و متفاوت
  • سرعت تحویل
  • استفاده از مواد عالی در تهیه ساک های دستی
  • همکاری با برندهای معتبر

مشتریان ما