چاپ جعبه :

چاپ جعبه،افست،چاپ متالایز

چاپ جعبه و بسته بندی یکی از اساسی ترین نیازهای صنایع می باشد. نوع بسته بندی همچنین می تواند به عنوان یک بازاریاب عمل نمایید و در فروش محصول و جذب مصرف کننده کمک شایانی نمایید ، این امر در صنایع غذایی و آرایشی بهداشتی بسیار ملموس تر است که ببینده ابتدا بسته بندی را می بیند و سپس برای خرید اقدام می کند.

در چاپ جعبه می توان از کاغذهای پشت توسی ، ایندربرد ، پشت سفید و حتی گلاسه استفاده نمود .

نوع کالا و ابعاد آن تعیین کننده نوع کاغذ و گرماژ آن است : برای مواد غذایی و آرایشی بهداشتی چنانچه امکان تماس مستقیم با کالا باشد باید از مقوای ایندربرد ( بهداشتی ) و یا پشت سفید استفاده شود .

برای دیگر موارد می توان از مقوای پشت توسی اسفاده کرد .

برای جعبه های بزرگ مانند جعبه های شکلات از مقوای ۳۰۰ گرم به بالا حتما باید استفاده شود که مقاومت و استخوان بندی بهتر دارد و جعبه متلاشی نشود .

برای چاپ جعبه هایی مانند جعبه های چای باید از مقوای ۳۵۰ گرم استفاده شود که در اثر فشار له و محصول خرد نشود .

برای چاپ جعبه هایی مانند جعبه های در سایز جعبه خمیر دندان می شود از گرماژ ۲۷۰ گرم به بالا استفاده کرد .

برای جعبه هایی مانند جعبه های دستمال کاغذی از مقوای ۲۸۰ گرم ، ۳۰۰ گرم و ۳۵۰ گرم استفاده می شود .

پس از انتخاب مقوای مناسب نوبت به چاپ و خدمات بعد از چاپ آن می باشد .

چاپ می تواند تک رنگ ، دو رنگ ،سه رنگ ، چهار رنگ و بعد از چهار رنگ اصلی رنگهای ساختگی و پنتون مانند رنگهای طلایی ، نقره ای و … باشد.

خدمات پس از چاپ :

شامل نوع روکشهای : سلفون مات ، براق ، مخملی ، یووی سیلندری ، یووی موضعی ، طلا کوب ، نقره کوب ، برجسته ، تیغ و لب چسب خواهد بود .

تمام جعبه های مرحله  قالب زنی و ساخت قالب را خواهند داشت .

قالب برای اولین دوره چاپ ساخته خواهد شد و فقط در مرحله اولین سفارش هزینه آن دریافت می شود و تا زمانی که تیغ آن کند و یا تخته آن شکسته نشود می توان با آن کار انجام داد معمولا با تیغ قالب تا ۶۰۰۰۰ برگ را می تواند تیغ زد و بعد ار آن کند خواهد شد.

چنانچه جعبه نیاز به طلاکوب و یا نقره کوب داشته باشد برای آن باید کلیشه ساخت که این کلیشه با توجه به دستگاه ۱٫۵ میلی متر و یا ۳ میلیمتر خواهد بود .

برای جعبه هایی که برای ساخت آن نیاز به چسب باشد می تواند فقط لب چسب و ته قفلی باشد و یا ته لاکباتم ، ته قفل که مشخص است اما لاباکتم به جعبه های ته قفلی گفته می شود که همراه با چسب باشد و در کارخانه نیاز به آماده سازی زیاد آن نیست بلکه با یک حرکت ساده جعبه آماده پرشدن می شود .

مطالب بالا بخشی ار مراحل چاپ جعبه را شامل میشد که ما در مجموعه خودمان آن را ارائه می دهیم و از شروع تا پایان مراحل را پیگیری و نظارت می نماییم.

حال شما با توجه به نیازهایتان می توانید با ما تماس بگیرید و با در نظر گرفتن موارد ذکر شده در بالا درخواست خود را جهت دریافت استعلام قیمت اعلام نمایید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۳۶۶۱۵۰۴۹ و 77615742-۰۲۱

چنانچه طرح خاصی برای چاپ جعبه مد نظر شماست می توانید از طریق لینک تلگرام زیر می توانید برای ما طرح و یا عکس را ارسال نمایید .

http://telegram.me/saloook

در هنگام سفارش جهت استعلام قیمت چاپ جعبه مورد نظر خود حتما ابعاد واندازه جعبه نوع مقوا و گرماژ آن را ذکر نمایید .