چاپ-جعبه

چاپ جعبه :

چاپ جعبه | تولید جعبه مقوایی| جعبه فوری | جعبه فانتزی | جعبه شکلات | طراحی جعبه آرایشی و بهداشتی | جعبه مواد غدایی |ساخت جعبه تهران | چاپ سالوک™

برای بسته بندی مواد غذایی و آرایشی بهداشتی چنانچه امکان تماس مستقیم با کالا باشد باید از مقوای ایندربرد ( بهداشتی ) و یا پشت سفید استفاده شود.برای دیگر موارد می توان از مقوای پشت توسی استفاده کرد .

برای بسته بندیهای بزرگ مانند جعبه های شکلات از مقوای ۳۰۰ گرم به بالا حتما باید استفاده شود که مقاومت و استخوان بندی بهتر دارد و جعبه متلاشی نشود.

برای جعبه هایی مانند چای باید از مقوای ۳۵۰ گرم استفاده شود که در اثر فشار له و محصول خرد نشود .

برای جعبه هایی مانند بسته بندیهایی در سایز خمیر دندان می شود از گرماژ ۲۷۰ گرم به بالا استفاده کرد .

برای جعبه هایی مانند جعبه های دستمال کاغذی از مقوای ۲۸۰ گرم ، ۳۰۰ گرم و ۳۵۰ گرم استفاده می شود .پس از انتخاب مقوای مناسب نوبت به چاپ و خدمات بعد از چاپ آن می باشد .چاپ جعبه می تواند تک رنگ ، دو رنگ ،سه رنگ ، چهار رنگ و بعد از چهار رنگ اصلی رنگهای ساختگی و پنتون مانند رنگهای طلایی ، نقره ای و … باشد.

تماس با کارتن سازی

خدمات پس از چاپ جعبه:

شامل نوع روکشهای :

سلفون مات ، براق ، مخملی ، یووی سیلندری ، یووی موضعی ، طلا کوب ، نقره کوب ، برجسته ، تیغ و لب چسب خواهد بود .تمام جعبه ها، مرحله قالب زنی و ساخت قالب را خواهند داشت .قالب برای اولین دوره چاپ جعبه ساخته خواهد شد و فقط در مرحله اولین سفارش هزینه آن دریافت می شود و تا زمانی که تیغ آن کند و یا تخته آن شکسته نشود می توان با آن کار انجام داد معمولا با تیغ قالب تا ۶۰۰۰۰ برگ را می تواند تیغ زد و بعد ار آن کند خواهد شد.

چنانچه نیاز به طلاکوب و یا نقره کوب باشد باید کلیشه ساخت که این کلیشه با توجه به دستگاه ۱٫۵ میلی متر و یا ۳ میلیمتر خواهد بود .برای جعبه هایی که برای ساخت آن نیاز به چسب باشد می تواند فقط لب چسب و ته قفلی باشد و یا ته لاکباتم ، ته قفل که مشخص است اما لاباکتم به جعبه های ته قفلی گفته می شود که همراه با چسب باشد و در کارخانه نیاز به آماده سازی زیاد آن نیست بلکه با یک حرکت ساده جعبه آماده پرشدن می شود .

خدمات دیگر مجتمع چاپ سالوک ™  قیمت کارتن | قیمت چاپ کارتن | قیمت کارتن سازی | چاپ سالوک™

مطالب بالا بخشی ار مراحل چاپ جعبه را شامل میشد که ما در مجتمع چاپ سالوک آن را ارائه می دهیم و از شروع تا پایان مراحل را پیگیری و نظارت می نماییم.حال شما با توجه به نیازهایتان می توانید با ما تماس بگیرید و با در نظر گرفتن موارد ذکر شده در بالا درخواست خود را جهت دریافت استعلام قیمت اعلام نمایید

 

طراحی بسته بندی خوب و شکیل تخصص ماست .

 

چاپ جعبه شکلات :

جعبه شکلات تخصصی ترین فعالیت ما در مجتمع چاپ سالوک می باشد خیلی از قالب ها و طرحهای جعبه هایی را که تولید کنندگان بنام فعال در صنعت شکلات سازی ارائه می دهد حاصل سالها تلاش و زحمت ما در مجتمع چاپ سالوک می باشد.

چاپ جعبه شکلات به دلیل استفاده از تمامی خدمات چاپ و پس از چاپ از سخت ترین و زمانبرترین مراحل تولید یک محصول چاپی می باشد در چاپ جعبه شکلات ابتدا قالب جعبه طراحی می شود و سپس از روی قالب جعبه ماکت آن طراحی و پس از تایید مراحل فنی و تایید مشتری وارد فاز طراحی جعبه خواهد شد .

پس از طراحی مجدد ماکت از آن ساخت می شود و بصورت دیجیتال طرح جعبه چاپ و بر روی جعبه ماکت جعبه شکلات سوار می شود .

در مرحله بعد مجدد تایید و وارد مرحله بعد خواهد شد . در این مرحله دوباره تمام مراحل مرور خواهد شد که عیب و نقصی وجود نداشته باشد .

مرحله بعد مرحله روکش سلفون می باشد که این مرحله جهت ایجاد مقاومت بیشتر جعبه و حفظ زیبایی و ماندگاری بیشتر جعبه انجام می شود .

در مرحله بعد مرحله یو وی موضعی می باشد و بعد از آن وارد فاز چاپ طلاکوب و نقره کوب بر روی جعبه شکلات خواهد شد.

مرحله ، مرحله تیغ یا دایکات می باشد که در واقع مرحله تقریبا نهایی و پایانی چاپ جعبه شکلات می باشد فقط این مرحله به پایان رسید به مرحله زمانگیر تولید و ساخت جعبه می رسد .

پروسه تولیدبسته بندی شکلات فانتزی در تیراژ تقریبی ۵۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ عدد تقریبا در حدود دو تا سه هفته به طول خواهد انجامید به همین دلیل هر مجموعه و یا هر شخصی قادر به تحمل این همه زمان ، دقت و نظارت در چاپ جعبه شکلات نخواهد بود .

خدمات دیگر مجتمع چاپ سالوک ™  چاپ هاردباکس |چاپ جعبه سخت |تولید هاردباکس | چاپ جعبه فانتزی | چاپ سالوک™

چاپ جعبه آرایشی و بهداشتی :

برای جعبه آرایشی و بهداشتی معمولا از مقوای ایندربرد و بهداشتی استفاده می شود با توجه به سفارش و تایید مشتری.

در چاپ جعبه آرایشی و بهداشتی مهمترین بخش دقت در رنگ آن می باشد که ما در مجموعه سالوک با داشتن ماشین آلات بروز و دقت بالا و استفاده از دستگاه کالیبراسیون رنگ و همچنین حضور ناظر چاپ در تمامی مراحل  دقت فراوانی در تولید و چاپ جعبه های آرایشی و بهداشتی داریم و در این بخش حرف اول را می زنیم .

چاپ جعبه بسته بندی کفش :

یکی از محصولات خاص چاپی در مجموعه سالوک چاپ انواع جعبه کفش با قالب های متفاوت و طرحهای به روز می باشد در چاپ این محصول تمام سعی ما برای کاهش قیمت و افزایش کیفیت این محصول است .

طراحی و چاپ بسته بندی مواد غذایی :

یکی از موارد بسیار مهم ، تولید این محصول چاپی می باشد که جهت جلوگیری از هر گونه انتقال آلودگی به سطح ماده غذایی باید این محصول چاپی در محیط تمیز و عاری از هر گونه آلودگی باشد .

ممکن است نشود محیط اسپتیک بوجود آورد اما تا جای امکان سعی برای جلوگیری از انتقال هر گونه آلودگی باکتریایی به این محصول چاپی می باشد محصول از این دست بسیار هستند مانند چاپ انواع جعبه چای ، محصولات پودری مانند پودر کیک ، پودر وانیل ، جعبه نمک ، پودر قهوه ، پودر کاکائو ، جعبه مادر محصولات و هزاران محصول چاپی دیگر.

چاپ جعبه پیتزا :

برای پیتزا می شود از انواع مقوای LWC و کرافت بهداشتی و ایفلوت استفاده کرد :

جعبه پیتزا بهداشتی و ارزان و با کیفیت جنس ایفلوت یکی از مهم ترین بسته بندی های فست فود میباشد که هم جنبه تبلیغاتی دارد هم جنبه مصرفی ، هر چه به این محصول اهمیت بیشتری بدهیم به غذای خود اعتبار ویژه ای داده ایم و از این  طریق میتوان محصول غذایی خود را بهتر نزد مشتری معرفی کرد .

در طراحی جعبه پیتزا سعی کنید همیشه با یک لوگو و طرح و رنگ خاصی آن را معرفی کنید تا مشتری همیشه آن را در خاطر بسپارد ، صنایع چاپ و کارتن سازی سالوک در این ضمینه با سال ها فعالیت و تجربه میتواند لوگو و برند شما را بوسیله بسته بندی های فست فود شکیل ، معرفی کند.

چاپ انواع جعبه فست فود ( پیتزا ) ، به صورت افست و سیلک و فلکسو میباشد.
حداقل تیراژ سفارش ، از ۱۰۰۰ به بالا میباشد.
جنس جعبه پیتزا : ایفولوت ، مقوای کرافت ، مقوای سفید،جعبه پیتزا ایفلوت
انواع مدل جعبه پیتزا : از سایز پیکو تا خانواده ، مربع و مثلث و متری ،جعبه شش ضلعی ،جعبه اختصاصی ،جعبه مخصوص سالن ، جعبه کلاسیک یا ساده ، جعبه هشت ضلعی ، جعبه مثلثی ، جعبه کشویی

خدمات دیگر مجتمع چاپ سالوک ™  چاپ و تولید کارتن به روش سیلک | چاپ سیلک روی کارتن | چاپ سالوک

چگونه طراحی اختصاصی پیتزا فروش شما را افزایش میدهد

شخصی سازی بسته بندی پیتزا کمک بسزایی در جذب مشتری می کند. جعبه پیتزا اختصاصی از مواد درجه یک تولید میشود، همچنین با رنگ ها و طرح های مختلف زیبایی خاصی را به محصول شما می بخشد. جعبه پیتزا اختصاصی نقش پر رنگی در جذب مشتری برای فست فود شما ایفا میکند.

برند های زیادی هستند که با چاپ اختصاصی جعبه پیتزا نام رستوران و فست فود خود را بر سر زبان ها انداخته اند.این نام ها با تکنیک های خاص بازاریابی نام برند خود را به محبوبیت رسانده اند که یکی از این المان های تبلیغاتی چاپ اختصاصی جعبه های غذا و فست فود میاشد. حتی می توان گفت چاپ اختصاصی جعبه پیتزا بیشترین تاثیر در برند سازی را دارد و باعث میشود نام برند شما در ذهن مشتری باقی بماند.

اطلاعات مورد نیاز برای چاپ جعبه پیتزا :

  • مدل جعبه
  • اندازه و سایز پیتزا (طول، عرض و ارتفاع)
  • رنگ بندی
  • طرح اختصاصی
  • تیراژ

چاپ جعبه جواهر و طلا :

یکی دیگر از موارد تولید جعبه در مجموعه سالوک تولید انواع بسته بندی جهت جواهرات و طلاجات و بدلیجات می باشد.

برای این نوع بسته بندی سایز و تیراژ و نوع قالب یا طرح بسته بندی بسیار مهم و ضروری می باشد .

چاپ جعبه شیرینی :

وزن شیرینی ها و همچنین مقدار مورد نیاز مشتری متفاوت است بنابراین بسته بندی شیرینی نیز تنوع بالایی دارد.می توان در بسته بندی شیرینی را به صورت دو تکه(زیره و رویه) و یا یکپارچه چاپ کرد که در واقع جعبه های یک پارچه برای بسته بندی دسرهای تولیدی در قنادی بسیار مناسب می باشد.

برای درب شیرینی قیمت مقوا،دستمزد چاپ و تیغ زنی عوامل تعیین کننده در قیمت جعبه شیرینی می باشد و زیره شیرینی به صورت کیلویی عرضه میشود.مراحل تکمیلی برای بسته بندی شیرنی شامل امباس،طلاکوبی و تیغ زنی میشود.

یکی از محصولات خلاقانه و زیبا،چاپ و تولید انواع زیره برای کیک می باشد.در این روش طرح و لوگو قنادی بر روی مقوا چاپ میشود سپس مقوا چاپ شده بر روی مغزی جعبه شیرینی لمینت می شود که استحکام بالایی داشته و برای زیره کیک بسیار مناسب می باشد.

 

بسته بندی تخخص ماست !

امتیاز این مطلب
4.9

پاسخی را بگذارید

تماس فوری و استعلام قیمت