چاپ-ساک-دستی

چاپ ساک دستی گلاسه |چاپ ساک دستی کاغذی |چاپ ساک دستی مقوایی |چاپ ساک دستی کرافت در ابعاد مختلف |چاپ فوری ساک دستی | چاپ سالوک™

چاپ ساک دستی گلاسه کاغذی یکی از بهترین های تبلیغات محیطی می باشد که چنانچه با دقت و زیبایی طراحی و چاپ گردد مخاطب بیشتری را مجذوب و در ذهن و خاطر افراد بیشتری می ماند همچنین چنانچه در چاپ ساک دستی و ساخت آن دقت لازم انجام شود و از چسب مناسب و استاندارد ساک دستی استفاده شود.
ساک دستی از  استحکام کافی برخوردار خواهد شد و  ماندگاری بیشتری خواهد داشت و مدت زمان بیشتری از آن استفاده خواهد شد.
قدم زدن خانمها با ساک دستی هایی که از فروشگاه های دیگر همراه دارند در فروشگاههای دیگر ایجاد حس بسیار خوب و اعتماد به نفس در آنها می کند.
این حس در واقع مانند حس خرامیدن طلاووس است اما مانع از خرید آنها نمی شود . در واقع ساک دستی در دست آنها صفحه نمایش افتخار و قدرت خرید آنهاست .

چاپ ساک دستی :

ساک دستی خود به تنهایی کاری انجام نمی دهد . در واقع ساک دستی سمبل ذوق ، برتری و پیگر بودن است . ساک دستی حس زنبوری را ایجاد می کند که عسل را از کندویی به کندوی دیگر می برد.
بار رشد خریدهای آن لاین و گرایش آوردن و تحویل دادن خرید ها آیا ساک دستی فراموش می شود ؟ در این زمان تحویل خرید در ساک دستی در واقع نوعی قدردانی و تشکر فروشنده از مشتری است .
چاپ ساک دستی  بر  روی کاغذ سایز ۵۰ در۷۰ سانتیمتر ،۶۰ در ۴۵ سانتیمتر ، ۳۰ در۶۰ سانتیمتر ،  ۳۳ در۷۰  سانتیمتر بصورت یک تکه و یا دو تکه طراحی و چاپ می شود .
منظور از یک تکه و دو تکه در چاپ ساک دستی ، ساخت ساک دستی می باشد که اگر ساخت ساک دستی با یک برگ کاغذ ساخته شود به آن یک تک و اگر برای ساخت ساک دستی از دو برگ کاغذ استفاده شود به آن دوتکه می گویند.
کاغذ متداول برای چاپ ساک دستی کاغذگلاسه ۱۷۰ گرمی می باشد .
شما می توانید بر اساس نوع گرماژ کاغذ نوع پوشش روی کاغذ گلاسه ( سلفون مات ،سلفون براق ، یووی ، یو وی موضعی ، اکریلی ، امباس ، طلاکوب و….) استعلام خود را اعلام نمایید ذکر شماره تلفن ، مسوول پاسخگو ، نام شرکت الزامی می باشد .
چنانچه طرح خاصی برای چاپ ساک دستی مد نظر شماست می توانید از طریق لینک تلگرام زیر می توانید برای ما طرح و یا عکس را ارسال نمایید

خدمات دیگر مجتمع چاپ سالوک ™  چاپ ساک دستی پارچه ای |چاپ ساک دستی سوزنی |قیمت ساک دستی پارچه ای | چاپ سالوک™

چاپ ساک دستی :

می تواند از تک رنگ ، شش  یا هفت رنگ ساختگی  یا بیشتر باشد .در چاپ تک رنگ بعضی اوقات هدف چاپ فقط یک نوشته یا یک آرم کوچک در دو طرف ساک دستی می باشد.
در اکثر اوقات چاپ تمام رنگ کاغذ می باشد که به آن تن پلات چاپ می گویند و همیشه دو یا سه بار چاپ صورت می گیرد.
که تمام نقاط کاغذ چاپ داشته باشد و اصطلاحا دچار کچلی نشود.
چاپ تک در ساک دستی برای بعضی از رنگهای خاص مانند طلایی ، نقره ای ، مسی ، رنگهای فلوروسنت و … هم جهت افزایش کیفیت ساک دستی انجام می شود .
در چاپ ساک دستی با چاپ دور رنگ و سه هدف تکمیل فرآیند چاپ در مرحله تک رنگ چاپ است که نوشته ها و آرم ها را می خواهیم به ساک دستی اضافه کنیم.

در چاپ چهار رنگ ساک دستی تمام رنگها ، عکسها با کیفیت بسیار بالا چاپ می شوند بجز رنگهای ساختگی مانند پنتون .در مرحله چاپ پنج رنگ ، شش رنگ و … هدف اضافه کردن رنگهای ساختگی و پنتون به ساک دستی می باشد.

ساک دستی یادگار و یادبود این است که شما کجا بوده و درخشیده اید.

برای چاپ ساک دستی می توان از اکثر کاغذهای موجود در بازار استفاده نمود:
کاغذ تحریر با گرماژ ۸۰ گرم که همان کاغذ A4 شناخته شده در جامعه است .
کاغذ تحربر ۱۰۰ گرم ، کاغذ تحریر ۱۲۰ گرم ، کاغذ تحریر ۱۴۰ گرم و….
کاغذ گلاسه که بهتر است از گرماژ ۱۷۰ گرم به بالا استفاده شود که مقاوت و ماندگاری بیشتری دارد .
کاغذ گلاسه ۲۰۰ گرم که حتما در مراحل بعدی چاپ نیاز به قالب دارد.
کاغذ گلاسه ۲۵۰ گرم که در واقع مقوای گلاسه به حساب می آید و حتما نیاز به قالب جهت ساخت ساک دستی دارد.
مقوای گلاسه ۳۰۰ گرم که در مراحل بعدی چاپ جهت ساخت ساک دستی نیاز به قالب دارد.
کاغذ کرافت با گرماژ ۹۰ گرم ، ۱۱۰ گرم ، ۱۶۰ گرم که برای چاپ ساک دستی فانتزی ۱۶۰ گرم مناسب است و برای چاپ ساک دستی جهت رستوران با گرماژ ۹۰ گرم مناسب است.
مقوای پشت توسی ۲۳۰ گرم که حتما برای مراحل بعد نیاز به قالب دارد این نوع مقوا مناسب ساک دستیهایی است که نیاز به مقوامت بیشتری دارد و در سایز کوچک می خواهد به مصرف برسد.
مقوای پشت توسی ۲۵۰ گرم که نیاز به ساخت قالب دارد و مناسب برای ساک دستی های دو تکه جهت مزون ها و بوتیکها می باشد که نیاز به ساک دستی مقوام و محکم دارند.
چاپ ساک دستی با مقوای پشت توسی ۳۰۰ گرم که مانند مقوای ۲۵۰ گرم می باشد و با مقاومت بالاتر.

خدمات دیگر مجتمع چاپ سالوک ™  چاپ ساک دستی پارچه ای |چاپ ساک دستی سوزنی |قیمت ساک دستی پارچه ای | چاپ سالوک™

چاپ ساک دستی با مقوای پشت سفید همانند مقوای پشت توسی می باشد اما بدلیل کیفیت بالاتر مقوا چاپ پذیری بهتری دارد و چاپ ساک دستی شکیل تر ، بهتر چاپ و عرضه می شود

بعد از مرحله چاپ مراحل تکمیلی تولید ساک دستی می باشد که شامل :

روکشهاسلفون براق واتر بیس : نوعی سلفون می باشد با ضخامت ۲۰ میکرون و با کمک چسب مخصوص به کاغذ می چسبد.
سلفون مات واتر بیس : نوعی پوشش سلفونی می باشد با ضخامت ۲۰ میکرون و با چسب مخصوص به کاغذ لمینیت می شود در قدیم بیشتر از این پوشش استفاده میشد.
سلفون براق حرارتی : نوعی پوشش سلفون می باشد که به کمک حرارت به کاغذ ساک دستی لمینیت می شود در حال حاضر ما از سلفون حرارتی برای ساک دستیهای تولیدیمان استفاده میکنیم
سلفون مات حرارتی: همانند سلفون براق حرارتی می باشد که مصرف بیشتری هم دارد
طلا کوب : بعد از مرحله روکش نوبت به طلا کوب یا نقره کوب می رسد که هزینه آن بر اساس طول و عرض سطح مورد نظر انجام می پذیرد.
یووی موضعی : نوعی پوشش براق کننده می باشد که روی سلفون مات چاپ می شود.
نوع بند و یا دسته ساک دستی می تواند ازنوع نخ معمولی ، نخ پیچ ، روبان و یا دسته های پلاستیکی باشد.
نخ معمولی از لحاظ قیمت پایینتر و در دو رنگ سفید و مشکی عرضه می شود .
نخ پیچ با تنوع رنگی بالا و کیفیتی بالاتر می باشد .
روبان هم دارای تنوع رنگی می باشد .
دسته پلاستیکی در رنگ مشکی موجود می باشد
نخ کنافی که بیشتر برای ساک دستیهای کرافت مورد استفاده قرار می گیرد.
هدف از ذکر موارد زیر برای داشتن محصول با کیفیت بالا در هنگام چاپ آن می باشد با در نظر گرفتن موارد زیر چاپ حرفه ای خواهید داشت.

خدمات دیگر مجتمع چاپ سالوک ™  چاپ ساک دستی پارچه ای |چاپ ساک دستی سوزنی |قیمت ساک دستی پارچه ای | چاپ سالوک™

فرمت رنگ فایل ارسالی جهت چاپ ساک دستی :

فایل های ارسالی باید با فرمت CMYK و با روزلوشن ۳۰۰ pixels / inchباشد .
فایل های با فرمت RGB برای چاپ افست کاربرد ندارد زیرا بعد از تغییر فایل ارسالی شما از RGB به CMYK ممکن است تغییر زیادی در رنگ های طراحی شده اتفاق بیفتد . بهتر است در ابتدای طراحی به فرمت CMYK توجه فرمایید .

در صورتی که فایل ارسالی شما دارای رنگ اضافی یا ساختگی (پنتون ) می باشد حتما باید توضیحات تکمیلی ارسال شود و بهتر است از رنگهای پنتون در هنگام طراحی استفاده و خروجی حتما با پسوند PDF ذخیر یا SAVE شود .

برای داشتن یک فونت مشکی زیبا و بدون رنگ اضافی دور حروف بهتر است رنگ انتخابی برای فونت فقط از رنگ ۱۰۰ = K (مشکی تک رنگ )استفاده شود و در زمینه های غیر از سفید از دستور Multiply باOverprint استفاده شود تا دور حروف حاشیه سفید نداشته باشد .برای این منظور حتما در انتها مجدد درصد رنگها را چک نهایی نمایید.
درصد رنگ مشکی جهت چاپ بصورت اصطلاحا مشکی پر کلاغی به شرح ذیل می باشد
C= 50, M=50, Y=50, K=100
فرمت فایل های ارسالی

, AI, TIFF, PDF, EPS, CDR

نکات قابل توجه برای فونت :

فایل های ارسالی با پسوند cdr باید فونت های استفاده شده weld شود ( در کرل بعد از انتخاب متن استفاده از دو کلید ctrl + Q این دستور اجرا میشود )  این دستور را فقط برای فایل ارسالی انجام دهید و نسخه اصلی بدون تغییر در فونت برای ویرایش احتمالی آینده نزد خود نگه دارید .
فایل های ارسالی در AI باید فونت های استفاده شده Expand شود ( در ایلستریتور از منو Object و سپس گزینه Expand این دستور اجرا می شود )  این دستور را فقط برای فایل ارسالی انجام دهید و نسخه اصلی بدون تغییر در فونت برای ویرایش احتمالی آینده نزد خود نگه دارید .
فایل های ارسالی در Ps بهتر است بصورت TIFF بدون لایه باشد در هنگام Save تیک Layer برداشته شود
اندازه فونت حداقل Pt 8  یا پوینت باشد .
از فونت های باریک در زمینه های تیره و امباس کمتر استفاده نمایید این کار ممکن است سبب پر شدن فونت در هنگام چاپ شود .

بسته بندی ساک دستی در پوشش سلفون می باشد چنانچه نیاز به بسته بندی در کارتن بود هزینه کارتن جداگانه محاسبه می گردد.

ارزش این مقاله برای شما
5

بیشتر بدانید

۵ دیدگاه

  1. هاشمیان آوریل 14, 2020
    • دپارتمان چاپ سالوک آوریل 14, 2020
  2. سورن استور می 29, 2020
    • دپارتمان چاپ سالوک ژوئن 2, 2020
    • دپارتمان چاپ سالوک ژوئن 9, 2020

پاسخی را بگذارید

تماس فوری و استعلام قیمت