چاپ-کارتن-تهران

چاپ کارتن |چاپ کارتن سه لا|چاپ کارتن پنج لا| چاپ کارتن با رنگ اختصاصی| تولید انواع کارتن افستی با رنگ ساختگی| چاپ انواع کارتن صادراتی و صنعتی | چاپ سالوک™

چاپ کارتن : چاپ سالوک  طیف متنوعی از انواع جعبه مقوایی را عرضه می‌‌دارد، ما می‌‌توانیم این جعبه‌‌ها را مطابق نیازهای شما طراحی و چاپ کنیم .در ادامه قصد داریم شما را با محصولات ارائه شده توسط چاپ سالوک  آشنا کنیم( کلیه چاپهای روی کارتن در مجموعه سالوک بصورت افست می باشد بر روی مقوای پشت توسی و گلاسه که بر روی کارتن لیمینیت می شود)

در این بحث سعی شده با کلیات چاپ کارتن آشنا شود چنانچه نیاز به مشاوره در رابطه با چاپ و استعلام قیمت داشتید با ما تماس بگیرید.

حداقل سفارش برای چاپ تعداد ۱۰۰۰ عدد می باشد

انواع کارتن و جعبه مقوایی:

چاپ جعبه‌های قفسه‌ای شکل :

این نوع از انواع جعبه مقوایی غالباً در قفسه فروشگاه‌‌ها یافت می‌‌شوند و اقلام مختلف را در معرض نمایش می‌‌گذارند. با این اوصاف جعبه‌های قفسه‌ای شکل دو کاربرد مهم دارند؛

۱- از محصولات شما در ویترین فروشگاه‌‌ها محافظت کرده و آن‌‌ها را سالم نگه می‌‌دارند.
۲-به زیبایی هر چه تمام‌تر محصولات و برند شما را نمایش می‌‌دهند و جلوه خاصی به آن‌‌ها می‌‌بخشند.
این سبک جعبه مقوایی را می‌‌توان طبق محصولات شما طراحی کرد، این نظر شماست که می‌‌خواهید تنها یک کالا را در این جعبه به نمایش در آورید یا هزینه‌‌ها را کاهش دهید و چند کالا را در یک جعبه بچینید. در این باره گزینه‌های متعددی برایتان داریم.

چاپ-کارتن-محکم

چاپ کارتن  آرشیو بندی و بایگانی :

این جعبه‌‌ها غالباً به صورت یک جعبه مقوایی و درپوش مجزا و جداگانه عرضه می‌‌شوند، گرچه می‌‌توان آن‌‌ها را به صورت یک تکه نیز تولید کرد. از آن‌جایی که هدف از طراحی چنین جعبه‌هایی انبار کردن طولانی مدت محتویاتشان می‌‌باشد، درپوش و جعبه غالباً از‌هم مجزا هستند. از این جعبه‌‌ها برای ذخیره کردن اسناد و مدارک، وسایل شخصی و سایر مصارف اداری بهره می‌‌گیرند. عموماً جعبه‌های مقوایی مخصوص آرشیو بندی و بایگانی را از مقوای تک جداره می‌‌سازند، بدین معنا که ساخت چنین جعبه‌هایی مقرون به صرفه می‌‌باشد. جعبه‌های ارزان قیمتی که پس از مونتاژ و سوار کردن، قدرت و استحکام حیرت‌آوری از خود نشان می‌‌دهند.

چاپ-کارتن-دوتکه

چاپ کارتن جعبه و درپوش :

جعبه مقوایی و درپوش آن را به صورت صاف و تا نخورده عرضه می‌‌شود تا انبار کردن آن‌‌ها برایتان آسان و بی‌‌دردسر گردد. تولید و ساخت آن‌‌ها به گونه‌ای است که ضایعات بسیار اندکی از خود به جا می‌‌گذارند، لذا از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه می‌‌باشند. به هنگام مونتاژ و سرهم بندی کردن این جعبه‌‌ها می‌‌بایست با کمک چسب مایع یا چسب نواری و یا منگنه گوشه‌های این نوع از انواع جعبه مقوایی را به‌هم محکم کنید تا همه بخش‌‌ها سرجای خود قرار گیرند و در نهایت شکل اصلی جعبه را حفظ کنند. در صورت نیاز می‌‌توانید بر روی این جعبه‌‌ها چاپ دو رنگ را پیاده کرد.

خدمات دیگر مجتمع چاپ سالوک ™  چاپ کاتالوگ |چاپ کاتالوگ فوری | چاپ کاتالوگ کم تیراژ| چاپ کاتالوگ حرفه ای| چاپ سالوک™

چاپ-کارتن-سفید

چاپ کارتن دارای برش قالبی :

جعبه‌های دارای برش قالبی و قفل سرخود :

معمولاً از این جعبه‌‌ها برای حمل و نقل اقلام کوچک بهره می‌‌گیرند. از بارزترین ویژگی‌های این جعبه‌‌ها می‌‌توان به مستحکم و بادوام بودن و راحت و سریع مونتاژ شدن آن‌‌ها اشاره داشت، به همین دلیل‌هم در صنعت پست محبوبیت چشمگیری داشته و استفاده از آن‌‌ها رونق و رواج فراوان دارد. این نوع از انواع جعبه مقوایی از جنس مقوای موجدار بوده و به صورت خام در رنگ‌های سفید و قهوه‌ای موجود می‌‌باشند اما بسته به میل شما می‌‌توان تصاویری را‌هم بر رویشان چاپ کرد. برای سهولت انبار کردن، این سبک از جعبه مقوایی را به صورت صاف و تا نخورده و در قالب یک پالت عرضه می‌‌شود .

چاپ-کارتن-کرافت

چاپ کارتن پاکتی شکل :

زمانی که این جعبه‌‌ها را مونتاژ می‌‌کنید، پایه آن‌‌ها ظاهری شبیه به یک پاکت مهر و موم شده به خود می‌‌گیرد. سبک طراحی این جعبه‌‌ها به گونه‌ای ست که می‌‌توان خیلی سریع و راحت و بدون نیاز به چسب آن‌‌ها را ساخت. زبانه‌ای بر روی درپوش آن تعبیه شده که به سمت داخل خم می‌‌شود و جعبه مقوایی را در کمال زیبایی و ظرافت قفل می‌‌کند. نحوه طراحی و ساخت این جعبه‌‌ها را برحسب نیاز و خواست شما تغییر کند، می‌‌شود آن‌‌ها را به سبک و سیاق جعبه‌های قفسه‌ای شکل در آوریم، یک دکمه قفل کن به آن افزود یا قلاب بالایی آن را برداشت تا شکل یک ویترین و پیشخوان را به خود بگیرد.

چاپ کارتن قالب

چاپ کارتن پنج پانلی :

از این جعبه‌‌ها برای بسته بندی محصولات باریک و بلند بهره می‌‌گیرند و می‌‌توان آن‌‌ها را از مقوای موج‌دار تک جداره یا دو جداره ساخت، بستگی به این دارد که محصولات شما به چه میزان محافظت نیاز دارند. جعبه‌های پنج پانلی به صورت صاف و تا نخورده عرضه می‌‌شوند و می‌‌توان چاپ دو رنگ یا تک رنگ را بر روی آن‌‌ها پیاده کرد تا نام و آوازه شما بر روی جعبه‌های بسته بندی محصولاتتان نقش بندد و به شهرت برسید.

خدمات دیگر مجتمع چاپ سالوک ™  چاپ کاتالوگ |چاپ کاتالوگ فوری | چاپ کاتالوگ کم تیراژ| چاپ کاتالوگ حرفه ای| چاپ سالوک™

چاپ-کارتن-پنج-لایه

چاپ جعبه مقوایی Overlap (بر روی‌هم قرار گرفتن فلاپ ها) :

این جعبه‌‌ها کاملاً شبیه کارتن‌های بسته بندی Fefco 0201 می‌‌باشند که در ادامه به آن خواهیم پرداخت، با این تفاوت که فلاپ‌های جعبه‌های Overlap بر روی‌هم قرار گرفته و سطح فوقانی و پایه جعبه را می‌‌پوشانند. این سبک از طراحی برای افزایش استحکام و قدرت جعبه‌های مقوایی ست و بسته بندی ایمن و مطمئن محصولات سنگین را میسر می‌‌سازد. می‌‌ شود مطابق با نیازهای شما این جعبه‌‌ها را از مقواهای موجدار با فلوت (شیار) های مختلف ساخت شما می‌‌توانید تصویر دلخواه خود را بر روی این جعبه‌‌ها چاپ کنید. به منظور تسهیل انبار کردن جعبه‌‌ها ما‌آنها را به صورت صاف و تا نخورده عرضه می‌‌داریم. به هنگام مونتاژ و سر‌هم کردن جعبه‌‌ها می‌‌توانید از چسب یا منگنه استفاده کنید.

چاپ-کارتن-مادر-بسته-بندی

چاپ کارتن‌های بسته بندی :

این کارتن‌‌ها یک استاندارد صنعتی در بسته بندی محصولات به شمار می‌‌روند و رایج‌ترین و متداول‌ترین نوع از انواع جعبه مقوایی می‌‌باشند. طول و عرض و ارتفاع این کارتن‌‌ها می‌‌تواند دقیقاً مطابق با ابعاد محصولات شما باشند. می شود این جعبه‌‌ها را از مقواهای موجدار با فلوت‌های (شیارهای) مختلف بسازیم، همه چیز به این بستگی دارد که محصولات شما به چه میزان محافظت نیاز دارند. در صورت نیاز می‌‌توانید نام برند خود را بر روی این کارتن‌‌ها چاپ کنید.

چاپ-کارتن-تک-لایه

چاپ کارتن های والت‌های بسته بندی :

این نوع از انواع جعبه مقوایی برای بسته بندی محصولات کم ارتفاع مناسب می‌‌باشند. این جعبه‌‌ها به صورت صاف و تا نخورده عرضه می‌‌شود و شما می‌‌توانید کالای مورد نظر خود را در مرکز آن قرار داده و دیواره‌های جعبه را دور تا دور آن تا کنید تا کالا در میان آن محصور شود، برای محکم کردن بسته بندی خود می‌‌توانید دست به دامن چسب مایع یا نوار چسب شوید. زمانی که جعبه به درب منزل مشتریتان می‌‌رسد و او می‌‌خواهد درب آن را باز کند، این احتمال وجود دارد که در حین پاره کردن جعبه به محصولتان آسیب رساند، لذا برای جلوگیری از این موضوع می‌‌توانید یک لایه مقوایی دورتادور آن بپیچید.

چاپ-جعبه-پیتزا-فوری

چاپ جعبه پیتزا :

از جعبه‌های پیتزا فقط برای بسته بندی پیتزا استفاده نمی‌‌شود! در واقع استفاده از این سبک جعبه‌‌ها در صنعت پست و ارسال نامه رواج بسیار دارد. درست به مانند تمامی جعبه‌های عرضه شده توسط اچاپ سالوک، ما می‌‌توانیم تصاویر و طرح‌های مورد نظر شما را بر روی جعبه‌های پیتزا چاپ کرده و‌آنها را در ضخامت مورد نیاز شما تولید کنیم.

خدمات دیگر مجتمع چاپ سالوک ™  چاپ کاتالوگ |چاپ کاتالوگ فوری | چاپ کاتالوگ کم تیراژ| چاپ کاتالوگ حرفه ای| چاپ سالوک™

چاپ-کارتن-ایفلوت

چاپ کارتن قفل سرخود :

جعبه‌‌ها را به صورت صاف و تا نخورده عرضه می‌‌داریم تا انبار کردن آن‌‌ها آسان و بی‌‌دردسر باشد، شما می‌‌توانید آن‌‌ها را به راحتی مونتاژ و سرهم بندی کنید تا یک بسته بندی محکم و با دوام برای محصولات خود دست و پا کنید. ما می‌‌توانیم طراحی این جعبه ها را مطابق با میل و سلیقه شما تغییر داده و دکمه‌های قفل کن، دسته یا پانل‌های نمایش به آن‌‌ها افزود. اگر شما به دنبال حفاظت بیشتر از محصولات خود در حین حمل و نقل هستید، می شود جداره‌های تقسیم کننده‌ای در داخل این جعبه‌‌ها تعبیه کنیم. این نوع از انواع جعبه مقوایی را می‌‌توان از مقوای موج‌دار با فلوت‌های مختلف ساخت و عرضه داشت.

چاپ-کارتن-تک-رنگ

چاپ کارتن سینی شکل و قفل سرخود :

شما می‌‌توانید این جعبه‌‌ها را به همراه محتویاتشان انبار کنید. این نوع از انواع جعبه مقوایی برای بسته بندی بطری‌‌ها و قوطی‌های نوشیدنی ایده‌آل بوده و غالباً در ویترین سوپرمارکت‌‌ها مشاهده می‌‌شوند که برند محصولات بر روی آن‌‌ها چاپ شده است. ح بیرونی این نوع بسته بندی  این جعبه‌‌ها به صورت صاف و تانشده ارائه می‌‌شوند و به راحتی می‌‌توان آن‌‌ها را مونتاژ و سر‌هم بندی کرد. تجهیزات پیشرفته ما می‌‌توانند این جعبه‌‌ها را در سایز و قالب دلخواه شما تولید کنند.

 

کاغذهای آکاردئونی یا کنگره دار

در اصطلاح کارتن سازی به کاغذهای آکاردئونی یا کنگره دار فلوت گفته می شود که فلوت نیز انواع مختلف دارد که عبارتند از:

فلوت A (کارتن آ فلوت)

ارتفاع هر کنگره بین ۴٫۵ تا ۵ میلی متر می باشد و در هر متر مربع تعداد ۱۰۵ تا ۱۲۵ کنگره وجود دارد.

فلوت B (کارتن بی فلوت)

ارتفاع هر کنگره بین ۲٫۱ تا ۲٫۹ میلی متر می باشد ودر هر متر مربع تعداد ۱۲۵ تا ۱۵۰ کنگره وجود دارد.

فلوت C (کارتن سی فلوت)

ارتفاع هر کنگره بین ۳٫۵ تا ۳٫۷ میلی متر و در هر متر مربع تعداد ۱۲۰ تا ۱۴۵ کنگره وجود دارد.

فلوت E (کارتن ای فلوت)

ارتفاع هر کنگره بین ۱٫۱ تا ۱٫۶ میلی متر ودر هر متر مربع تعداد۲۹۰ تا ۳۲۰ کنگره وجود دارد.

ریزترین کنگره ها رو از نظر ارتفاع و تراکم دارا می باشد که در ایران نیز تولید نمی گردد و به صورت وارداتی می باشد.

چاپ-کارتن-مشخصات
ارزش این مقاله برای شما
5

۲ دیدگاه

  1. عباسی ژوئن 9, 2020
    • دپارتمان چاپ سالوک ژوئن 9, 2020

پاسخی را بگذارید

تماس فوری و استعلام قیمت
ارتباط از طرق واتس آپ